Přihlášení do kurzu
Nacházíte se: ZKUŠENOSTI > ČASTÉ OTÁZKY / FAQ

FAQ

Jak funguje záruka vrácení peněz?
Pokud budeš postupovat podle Návodu ke studiu a tvoje angličtina ani po 12 měsících nebude na lepší úrovni, garantujeme ti vrácení celé ceny kurzu.
 
Jak se přihlásím ke studiu?
Na mejl dostaneš přihlašovací údaje, které zadáš na www.cool-english.cz. Studovat můžeš okamžitě.
 
Je tato angličtina vhodná i pro začátečníky?
Ano! Počítačový kurz Cool English je vhodný i jako angličtina pro začátečníky. To proto, že je připraven metodou Imitum®, která vytváří univerzální kurzy pro všechny úrovně pokročilosti. Liší se jen tím, co studenty různých pokročilostí naučí a v čem je zlepší. Jen pobyt v zahraničí může být lepší (a taky mnohem dražší).
 
Co když potřebuju studium přerušit?
Studium můžeš kdykoliv přerušit. Když se ke studiu vrátíš, sám si vybereš, jakou lekci chceš studovat a kterou větou chceš začít.
 
Jsem samouk – je to vhodné i pro mne?
Ano, angličtinu se učíš sám a naprosto přirozeně metodou Imitum, která je vhodná zvláště pro samouky.
 
Můžu studovat i v 6 hodin ráno?
Ano, pokud se ti podaří tak brzo vstát :) Kurz je přístupný kdykoliv bez omezení času. Pokud nemáš čas studovat v předem určenou konkrétní dobu, můžeš využít jednu z velkých výhod elektronického studia. Můžeš studovat v noci, nebo když máš zrovna chuť, nejsi unavený a můžeš se plně soustředit.
 
Musím se do kurzu přihlašovat jen z jednoho počítače?
Ne. Do kurzu se můžeš přihlásit z kteréhokoliv počítače s připojením k internetu. Platí pouze jedno omezení – ve stejný čas může být pod jedním uživatelským jménem přihlášen pouze jeden počítač.
 
Co to znamená, že mám do kurzu přístup na 5 let?
To znamená, že po dobu pěti let od zakoupení kurzu se můžeš přihlašovat, jak často chceš a strávit tam kolik času potřebuješ.
 
Nemám na cizí jazyky talent.
Právě přirozenost této metody znamená, že studovat může kdokoliv, kdo už se naučil mluvit jedním jazykem – třeba svým rodným. Stačí jen chtít se učit! Angličtina je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro věčné začátečníky.
 
Já chci kurz na CD.
Kurzy nejsou dostupné na CD. Je to angličtina online. Výhodou je, že nemusíš nic instalovat a stačí ti jen internetový prohlížeč. Navíc máš obsah kurzu neustále k dispozici na internetu a nemůžeš jej nikde zapomenout nebo založit jako CD. Online kurzy jsou také pravidelně aktualizovány, aniž by sis toho všiml, natož abys musel něco dalšího platit.
 
Nechci číst dlouhé texty.
Tento kurz má zvukové nahrávky. Texty můžeš, ale nemusíš číst. Čtení při poslouchání vět umocňuje studium. Rychleji si tak zapamatuješ anglické věty, slovní zásobu i gramatiku.

Je výuka vůbec nějak vědecky podložená?
Ano, metoda Imitum vychází z vědeckých poznatků amerického psychologa Paula Pimsleura a bulharského neurologa a psychoterapeuta Georgi Lozanova. Oba se zabývali tím, za jakých podmínek je lidský mozek při učení jazyka nejvýkonnější. Jejich výsledky pak posloužily při vytváření konceptu metody Imitum.