Přihlášení do kurzu
Nacházíte se: ZKUŠENOSTI > REFERENCE / ZKUŠENOSTI

Zkušenosti studentů

Kámoši domluvili na léto skvělej job v USA, ale moje angličtina nebyla nic moc. Na gymplu nás učila přeučená ruštinářka a její výslovnost ... prostě masakr! Jako nějaká gramatika nebo tak mi byla ukradená, akorát jsem potřeboval rozumět Amíkům a nějak se tam domluvit. A přesně tohle jsem našel v Cool English, takže dávám palec nahoru :)
(Karlos)

Mockrát díky za tuhle angličtinu! Čekala jsem, že na soukromé vysoké škole s pěkně mastným školným budou aspoň kvalitní učitelé, ale omyl. Angličtina je tu horší než na gymplu, a protože vím, že ji v budoucnu budu potřebovat, musela jsem hledat náhradní řešení. Cool English na rozdíl od školy nejsou vyhozené peníze. Po třech měsících už sleduju velké pokroky... takže mi ty garantované peníze asi nevrátí :(
(Pawlinka)

Dostala jsem se na půlroční praxi do Anglie a bylo to fakt hustý. Angličtina ze školy nestačila, tak mě na plac v restauraci vůbec nepustili. Celýho půl roku jsem v kuchyni myla nádobí! A u nádobí jsem si angličtinu teda moc nezlepšila. No alespoň dobrá zkušenost. Jak jsem se vrátila, našla jsem si Cool English. Jen tak se zahraniční praxe nevzdám. Po roce to zkusím znovu a tentokrát myslím, že to vyjde :)
(Mája)

Studuju medinu, a když v nemocnici vidím, jak se doktoři ani sestry nedomluví s cizincem, tak jedno vím určitě – takhle dopadnout nechci. Gramatika je mi při vyšetřování člověka na nic. Potřebuju se s ním domluvit tak, aby mi rozuměl. Aby věděl, co mu dělám a co pak má doma dělat on. Potřebuju se ho zeptat na to, jak se cítí a potřebuju mu rozumět. Proto se mi líbí Cool English, která mě učí komunikovat... a zatím se jí to daří :)
(Študent Péťa)

Docela mě zajímá zahraniční obchod, tak už od střední šprtám jazyky. Testy z angliny ve škole dávám v pohodě, ale mluvení mi teda moc nešlo. Nějak jsem tu našprtanou gramatiku nedokázala použít a s mojí výslovností by asi nikdo nepoznal, že mluvím anglicky :) Pak mi naši k narozkám koupili Cool English, ať to prý zkusím jinak. A teď? Při škole jsem si našla praxi v zahraniční firmě a nikdo by tam neřekl, že ještě před pár měsíci jsem měla problém s mluvenou angličtinou :)
(Melicharka)

Strejdova firma má hodně kšeftů na stavbách v zahraničí. Když mi nabídl brigádu, tak nebylo o čem přemýšlet. Tam se točí jiný prachy. Jenže anglina na učňáku stojí za prd a s tím, co umím, bych byl úplně vyřízenej. Ani pivko bych si neobjednal! Naši mi koupili tuhle Cool English a já čuměl jak péro. Jsem si říkal, že tohle se prostě nenaučím, ale prachy z brigády mi podržely morál a fakt jsem si to pouštěl skoro každý den. Chlapům na stavbě v Irsku teď dělám tlumočníka a ty pivka si platit nemusím :)
(Johny)
 
Anglinu se učím už od základky, ale někdy mám pocit, že učitelé jsou dvě lekce před náma. Nechci skončit jako obyčejná sestra a za mizernou almužnu dědkům umývat zadky. Po maturitě chci buď na vejšku, nebo jít pracovat do zahraničí. Ať tak nebo onak, bez angličtiny to nepůjde.  Mamka mě v tom dost podporuje a zaplatila mi Cool English. Jsem jí za to vděčná, protože konečně mám pocit, že mluvím skutečně anglicky...
(Jitouš)

 

Vyzkoušej i ty Cool English se zárukou vrácení peněz a dej nám vědět, jestli ti pomohla.